Zpracování 3D návrhů, projektová činnost ve stavebnictví....

Nabízím Vám individuální péči při tvorbě originálního projektu dle Vašich představ a přání, pro Váš konkrétní pozemek a podmínky.  

Projektová dokumentace je zpracovávána ve všech stupních – Studie s možností vytvoření počítačových 3D modelů, až po projekty pro provedení stavby včetně výkazů výměr, speciálních profesí. Inženýrská činnost je prováděna v rozsahu od zajištění územních rozhodnutí a stavebních povolení, autorské a stavebnětechnické dozory až po kolaudační rozhodnutí. V rámci této činnosti nabízím i řadu souvisejících služeb, jako jsou geologické průzkumy, stavebně technické, radonové průzkumy apod.

Rozsah zpracovávaných fází projektů je vždy předmětem vzájemné dohody s investorem. Investor a zadavatel může sjednat i jednotlivé konkrétní dílčí části projektu, dle své potřeby.

používaný software :

 AutoCad

3D free programy

                                                                                                         

 

 

Spolupracuji: 

 Furstav s.r.o.

www.furstav.webnode.cz

 PLP projektstav s.r.o.

www.plp-projektstav.cz

 Sestav s.r.o.

www.sestav.cz

Radonový servis Pardubice

www.radon-servis.wz.cz

Produkty

  Zpracování projektové dokumentace (stavební část), osazení objektů do terénu, individuální přístup a řešení s investorem. Návrhy dle požadavků, zajištění projektové dokumentace i ostatních profesí.  
Návrhy 3D interierů.... koupelny, kuchyně až po řešení celého objektu, včetně zařizovacích předmětů, možnost zpracování i 3D modelů zahrad a příslušenství.  
  Zajištění speciálních výkresů, zkušenosti a dlouholetá praxe s betonovými monolitickými konstrukcemi, a s prefa konstrukcemi, výkresy výrobní dokumentace monolitických konstrukcí i prefa.